Македонски | Shqip | English |
25 мај 09:22 Станови , Ресен

Stan od 51m2 vo Resen

Број на соби: 2
13 мај 14:48 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 60m2 kaj Vlaska Cesma

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
13 мај 10:21 Станови , Ресен

Stan od 86m2 vo Resen

Број на соби: 3
04 апр. 23:17 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Dolno Dupeni

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
19 фев. 14:30 Куќи/Вили , Ресен

Kuka na Prespansko Ezero s.D.Dupeni

Број на соби: 7
Површина: 150
11 окт. 22:33 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Jankovec

9 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
21 авг. 15:50 Куќи/Вили , Ресен

Se Izdava objekt od 300m2

Број на соби: 5
13 авг. 10:30 Куќи/Вили , Ресен

Vila vo Pretor

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 авг. 12:56 Куќи/Вили , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
29 јун. 10:30 Куќи/Вили , Ресен

Kuka 260m2 vo selo Nakolec

45 000 ЕУР

Број на соби: 10
Кон почеток