Македонски | Shqip | English |

05 дек. 12:18 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Dolno Dupeni

Број на соби: 8
Површина: 150
20 ноем. 14:45 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 13:52 Автомобили , Ресен

Ford Escort 1.6 16v 90KS

560 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 20:29 Автомобили , Ресен

Ford Mondeo 2.0 TDCİ

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 15:16 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI GOAL PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 19:50 Автомобили , Ресен

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 15:41 Автомобили , Ресен

Renault Clio

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 14:13 Автомобили , Ресен

Smart ForTwo Kabrio

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
25 окт. 13:57 Автомобили , Ресен

VW Golf 7 1.2 TSI

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 13:41 Автомобили , Ресен

VW UP

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
20 окт. 15:20 Автомобили , Ресен

Ford Mondeo titanium TDCI 2.O

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 16:14 Автомобили , Ресен

MERCEDES C200 CDI KAKO NOV

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток