Македонски | Shqip | English |
07 јан. 17:54
Линк
Претпријатие Автомобили , Ресен

VW Tiguan 2.0 Tdi 4x4

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

20 окт. 15:20 Автомобили , Ресен

Ford Mondeo titanium TDCI 2.O

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 16:14 Автомобили , Ресен

MERCEDES C200 CDI KAKO NOV

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
11 окт. 14:37 Автомобили , Ресен

Fiat Brava 1.9 jtd -00 SO NOTARSKI DOGOVOR NA RATI

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 18:27 Автомобили , Ресен

VW Polo Klasik sdi

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 19:36 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Stenje

39 500 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
29 септ. 22:51 Автомобили , Ресен

Rover 216 itno

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 21:05 Автомобили , Ресен

BMW 730 ili menuvam za poevtino vozilo ITNO

3 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 17:33 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLANIE PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 15:53 Автомобили , Ресен

Ford Focus karavan 1.4

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 12:04 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 септ. 20:07 Автомобили , Ресен

PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI DIZEL

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток