Македонски | Shqip | English |

16 мај 13:02 Автомобили , Ресен

Alfa Romeo 159 1.9 jtd 150 ks

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 14:48 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 60m2 kaj Vlaska Cesma

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
13 мај 10:21 Станови , Ресен

Stan od 86m2 vo Resen

Број на соби: 3
12 мај 17:41 Автомобили , Ресен

Opel frontera

5 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
11 мај 10:41 Автомобили , Ресен

Chevrolet Aveo 1.2 - 08 Benzin Plin

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 16:19 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 16:14 Автомобили , Ресен

Renaul Megane DCI -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
28 апр. 12:13 Автомобили , Ресен

Peugeot 407 Cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:42 Автомобили , Ресен

Fiat Punto

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 10:50 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ E 220 CDI -04 EKSTRA ZACUVAN

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 10:49 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ C 220 -05 PRV SOPSTVENIK REALNA KM

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 10:49 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW 320D EKSTRA -07 Start Stop

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток