Македонски | Shqip | English |

03 јул. 13:18 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 110m2 vo selo Pokrvenik

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
10 јун. 14:16 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 200m2 so dvor vo Pretor

Број на соби: 3
31 мај 16:31 Автомобили , Ресен

Citroen C1 -07

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
30 мај 17:08 Автомобили , Ресен

PEUGEOT 206 -02

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 08:11 Автомобили , Ресен

VW Golf VI 1.6 TDI -11 zamena za Audi A6

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток