Македонски | Shqip | English |

30 јан. 22:29 Автомобили , Ресен

VW POLO 1.4 TDI SPORTLINE

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан. 14:04 Автомобили , Ресен

Audi A4 B6 2.5 TDI Quattro ABT

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 17:27 Автомобили , Ресен

Ford Mondeo Titanium TDCI 2.0

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 дек. 11:37 Автомобили , Ресен

Fiat Stilo Abarth

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 16:12 Автомобили , Ресен

BMW 520

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 09:55 Автомобили , Ресен

BMW 320d

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 17:46 Автомобили , Ресен

Mercedes Benz E270 CDI Automatic

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток