Македонски | Shqip | English |

13 апр. 16:21 Претпријатие Автомобили , Ресен

Citroen C4 Grand Picasso -07 7 SEDISTA

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:21 Претпријатие Автомобили , Ресен

NISSAN MICRA 1.5 DCI 90 KS -03

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW 535 D 272 PS M PACKAGE CH

9 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

SAAB 9-3 2.0 T 150 KS SWISS -03 FULL

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ E 280 CDI AVANGARD -05 EKSTRA

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A6 3.0 TDI 4G. FULL PACK

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A8 4.0 TDI QUATTRO

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

SKODA YETI 1.2 TSI -11

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS -10

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

MAZDA 5 -06 2.0 110KS EKSTRA ZACUVANA

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ C 200 CDI FACELIFT

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 19:58 Автомобили , Ресен

VW POLO 1.4 - 75 KS

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
05 апр. 12:18 Автомобили , Ресен

Audi A4 1.8

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 23:17 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Dolno Dupeni

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
30 мар. 16:03 Автомобили , Ресен

Opel Corsa 1.0 benzin

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
29 мар. 13:33 Автомобили , Ресен

VW GOLF 1.9 Tdi 2006 reg do 03.2020

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 18:26 Автомобили , Ресен

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 11:24 Автомобили , Ресен

Toyota Auris -07

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток