Македонски | Shqip | English |

19 фев. 14:30 Куќи/Вили , Ресен

Kuka na Prespansko Ezero s.D.Dupeni

Број на соби: 7
Површина: 150
16 фев. 10:26 Автомобили , Ресен

Chrysler Grand Voyager

2 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 12:03 Автомобили , Ресен

Chraysler Grand Voyager

2 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 16:25 Претпријатие Автомобили , Ресен

MAZDA 5 -06 7 SEDISTA FULL OPREMA

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 22:29 Автомобили , Ресен

VW POLO 1.4 TDI SPORTLINE

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан. 14:04 Автомобили , Ресен

Audi A4 B6 2.5 TDI Quattro ABT

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 17:27 Автомобили , Ресен

Ford Mondeo Titanium TDCI 2.0

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 16:12 Автомобили , Ресен

BMW 520

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 09:55 Автомобили , Ресен

BMW 320d

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 17:46 Автомобили , Ресен

Mercedes Benz E270 CDI Automatic

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток