Македонски | Shqip | English |
07 јан. 17:54
Линк
Претпријатие Автомобили , Ресен

VW Tiguan 2.0 Tdi 4x4

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

07 јан. 15:56 Автомобили , Ресен

Opel Vectra 1.6 benzin plin

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 16:21 Автомобили , Ресен

Hyundai Tucson

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан. 14:09 Автомобили , Ресен

Chevrolet Captiva 2.0 VCDI 4X4

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 01:31 Автомобили , Ресен

Opel Astra 17cdti moze zamena

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
23 дек. 20:15 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz E320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 12:18 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Dolno Dupeni

Број на соби: 8
Површина: 150
20 ноем. 14:45 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 13:52 Автомобили , Ресен

Ford Escort 1.6 16v 90KS

560 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 20:29 Автомобили , Ресен

Ford Mondeo 2.0 TDCİ

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 15:16 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI GOAL PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 19:50 Автомобили , Ресен

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 15:41 Автомобили , Ресен

Renault Clio

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 14:13 Автомобили , Ресен

Smart ForTwo Kabrio

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
25 окт. 13:57 Автомобили , Ресен

VW Golf 7 1.2 TSI

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 13:41 Автомобили , Ресен

VW UP

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток