Македонски | Shqip | English |

20 мај 10:33 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT AVTOMATIC

5 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 10:32 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI GT 90KS

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 10:50 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ E 220 CDI -04 EKSTRA ZACUVAN

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 10:49 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW 320D EKSTRA -07 Start Stop

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:21 Претпријатие Автомобили , Ресен

Citroen C4 Grand Picasso -07 7 SEDISTA

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:21 Претпријатие Автомобили , Ресен

NISSAN MICRA 1.5 DCI 90 KS -03

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

BMW 535 D 272 PS M PACKAGE CH

9 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

SAAB 9-3 2.0 T 150 KS SWISS -03 FULL

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ E 280 CDI AVANGARD -05 EKSTRA

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A6 3.0 TDI 4G. FULL PACK

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A8 4.0 TDI QUATTRO

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

SKODA YETI 1.2 TSI -11

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS -10

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

MAZDA 5 -06 2.0 110KS EKSTRA ZACUVANA

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 16:20 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES-BENZ C 200 CDI FACELIFT

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток