Македонски | Shqip | English |
16 мар. 18:26
Линк
Автомобили , Ресен

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 11:15 Автомобили , Ресен

MERCEDES BENZ E 280 CDI 4MATIK

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
25 мај 09:22 Станови , Ресен

Stan od 51m2 vo Resen

Број на соби: 2
24 мај 22:33 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz CLK 320 cdi

8 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 21:26 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz C220 CDi -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 400 000 - 449 999
24 мај 15:21 Автомобили , Ресен

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 150KS

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 18:11 Автомобили , Ресен

Peugeot 206 hdi tovarno

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 16:26 Автомобили , Ресен

CITROEN C1 OD PRV GAZDA

2 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 13:02 Автомобили , Ресен

Alfa Romeo 159 1.9 jtd 150 ks

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 14:48 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 60m2 kaj Vlaska Cesma

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
13 мај 10:21 Станови , Ресен

Stan od 86m2 vo Resen

Број на соби: 3
12 мај 17:41 Автомобили , Ресен

Opel frontera

5 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
11 мај 10:41 Автомобили , Ресен

Chevrolet Aveo 1.2 - 08 Benzin Plin

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 16:19 Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 16:14 Автомобили , Ресен

Renaul Megane DCI -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
28 апр. 12:13 Автомобили , Ресен

Peugeot 407 Cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток