Македонски | Shqip | English |

24 јун. 18:40 Автомобили , Ресен

VW GOLF5 1.9 TDI 4X4 PRODADENO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 јул. 07:28 Автомобили , Ресен

Peugeot 307 -06 Itno

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 апр. 02:05 Автомобили , Ресен

VW POLO 1.9 tdi 101ks -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 12:33 Куќи/Вили , Ресен

SOBI

200 МКД / дневно

Број на соби: 6
Површина: 150
Кон почеток