Македонски | Shqip | English |

Вчера 22:33 Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz CLK 320 cdi

8 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:11 Автомобили , Ресен

Peugeot 206 hdi tovarno

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:21 Автомобили , Ресен

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 150KS

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 11:15 Автомобили , Ресен

MERCEDES BENZ E 280 CDI 4MATIK

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
20 мај 10:33 Претпријатие Автомобили , Ресен

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT AVTOMATIC

5 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 10:32 Претпријатие Автомобили , Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI GT 90KS

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 16:26 Автомобили , Ресен

CITROEN C1 OD PRV GAZDA

2 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 09:23 Станови , Ресен

Stan od 51m2 vo Resen

Број на соби: 2
16 мај 13:02 Автомобили , Ресен

Alfa Romeo 159 1.9 jtd 150 ks

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток