Македонски | Shqip | English |

18 окт 21:36 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 5 2.0tdi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт 21:13 Автомобили , Свети Николе

MERCEDES-BENZ A180

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 00:43 Автомобили , Свети Николе

Lada Niva 4x4

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
10 окт 09:18 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
08 окт 10:47 Автомобили , Свети Николе

BMW 320D E46 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт 13:45 Автомобили , Свети Николе

Renault Megane

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт 13:44 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 4

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 сеп 20:18 Автомобили , Свети Николе

Yugo 45

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
30 сеп 18:12 Автомобили , Свети Николе

Renault Kangoo registrirano

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 сеп 18:27 Автомобили , Свети Николе

Mercedes C 200

10 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
16 сеп 17:54 Автомобили , Свети Николе

Citroen Xsara 1.9d

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 сеп 12:35 Автомобили , Свети Николе

PEUGEOT 306 2.0HDI

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
12 сеп 07:09 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 5 Redesign Full

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 сеп 13:03 Автомобили , Свети Николе

Renault Clio

1 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток