Македонски | Shqip | English |

07 септ. 22:44 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka od 200m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
Површина: 200
02 септ. 21:24 Автомобили , Свети Николе

Kia Shuma

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
28 авг. 23:22 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 4 1.9TDI 90ks

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 23:30 Автомобили , Свети Николе

VW Passat 2.0Tdi ili menuvam za Sharan

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг. 17:16 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 4 116

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
17 авг. 08:26 Автомобили , Свети Николе

Toyota Yaris VTI

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 14:08 Автомобили , Свети Николе

KIA RIO CRDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
01 авг. 18:59 Автомобили , Свети Николе

FORD FOCUS

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 00:50 Автомобили , Свети Николе

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 13:02 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 147

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 18:02 Автомобили , Свети Николе

Fiat Punto 1.3 JTD

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
06 јул. 10:12 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
Кон почеток