Македонски | Shqip | English |

11 јун. 09:11 Станови , Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
05 јун. 02:17 Автомобили , Свети Николе

VW GOLF 3 BENZIN PLIN DIZNA SISTEM LOVATO

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 17:41 Автомобили , Свети Николе

Citroen AX

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
17 мај 16:51 Автомобили , Свети Николе

OPEL CORSA 1.7 CDTI 2004

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 13:16 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo selo Erdzelija

15 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 мај 18:56 Автомобили , Свети Николе

Ford Focus 1.8 66kw

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
26 апр. 16:58 Автомобили , Свети Николе

VW Golf

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
23 апр. 09:46 Автомобили , Свети Николе

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
17 апр. 01:46 Автомобили , Свети Николе

Seat Ibica

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 01:34 Автомобили , Свети Николе

VW Golf

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток