Македонски | Shqip | English |

Денес 11:44 Автомобили , Свети Николе

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 23:27 Автомобили , Свети Николе

Renault Laguna

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 18:50 Автомобили , Свети Николе

Ford Ka

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
21 апр. 20:28 Автомобили , Свети Николе

Ford Focus

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
15 апр. 11:49 Автомобили , Свети Николе

Dacia Logan

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
13 апр. 01:07 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 156 TS 2.0 155 ks

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 23:31 Автомобили , Свети Николе

VW AMAROK

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 20:30 Станови , Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
30 мар. 22:54 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 3

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 14:29 Автомобили , Свети Николе

Seat Ibiza 1.9tdi 131ks

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 18:43 Автомобили , Свети Николе

Seat Cordoba Vario

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
15 мар. 11:24 Автомобили , Свети Николе

Seat Toledo

530 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
13 мар. 12:41 Автомобили , Свети Николе

VW GOLF 4 1.9 T DI PD 116KS -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток