Македонски | Shqip | English |

Денес 01:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lada 110

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 01:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Audi Q7

17 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 01:24 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Touareg perfektna sostojba -11

27 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 01:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW CADDY so 28000km pominato

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 01:07 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW X5 30D

20 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

JAGUAR XF 12/2014

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 00:55 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan od 37m2 vo Micurin

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 00:33 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Panda Dizel 1.9 4X4

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:22 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat SEDICI dizel

4 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:10 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Catpiva 2.2

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 00:06 Станови , Скопjе , Центар

Luksuzen stan vo Centarot na Skopje

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

LAND ROVER FREELANDER -00 -02 Diz 72 i 82 kw

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток