Македонски | Shqip | English |

Денес 19:37 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Nov trosoben stan vo Gorce Petrov

51 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:35 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:08 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Stan vo Gorce Petrov

Број на соби: > 10
Површина: 50
15 ное 16:03 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo ITNO

37 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
15 ное 14:30 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

IZNAJMUVAM STAN VO GORCE PETROV

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 ное 13:29 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo selo Orman Skopje

24 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
14 ное 09:29 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

STAN VO HROM

850 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
13 ное 15:49 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Stan od 68m2 vo Skopje

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 ное 15:42 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se izdava sprat od kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
12 ное 20:27 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se iznajmuva namesten stan vo Gorce Petrov

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
11 ное 22:35 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Stan nad Tineks market, Vlae

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток