Македонски | Shqip | English |

Денес 07:16 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SUZUKI SX4

3 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 01:22 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Plac i Kukja vo s Orman-Skopje

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 00:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:23 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Golf 6 2.0 tdi highline

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:31 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz S320 D -06 full oprema

15 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:15 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

AUDI A6 2.7 TDI -09 full oprema

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:38 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:04 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Chevrolet Captiva prv gazda zamena za kombe

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:51 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Stan 60m2 Hrom so garaza komplet namesten

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 15:22 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

RENGE ROVER SPORT 2.7 Dizel -07 moze zamena

16 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:53 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Dvosoben stan

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 12:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz CLS 350

29 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW X3 3.0 D X-DRIVE FULL

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток