Македонски | Shqip | English |

03 мај 15:29 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava luksuzno namesten stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
09 дек 20:41 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam namesten stan vo Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
22 мар 18:58 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan vo Novo lisice

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
24 јун 13:15 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan 51m2 vo Skopje

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 јун 17:05 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 јул 18:54 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam prazen stan od 43m2 vo Novo Lisice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 јун 18:46 Станови , Скопjе , Аеродром

STAN OD 80M2 NA 1VI KAT VO NOVO LISICE

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
28 јун 13:33 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam stan vo Micurin

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
05 мар 12:32 Станови , Скопjе , Аеродром

Garsonjera od 40m2 Novo Lisice

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
17 авг 16:46 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
18 авг 13:29 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan od 40m2 vo Novo Lisice

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
18 окт 07:55 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток