Македонски | Shqip | English |

Денес 14:10
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

STAN DO NOVA ZELEZNICKA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:28 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 10:13 Станови , Скопjе , Аеродром

Nov nevselen stan vo Aerodrom

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 08:56 Станови , Скопjе , Аеродром

3 SOBEN 62m2 POLUNAMESTEN PRIZEMJE EXTRA ZA FIRMA

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:05 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan na pocetok na Novo Lisice

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:44 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka 120m2 so 100m2 dvor vo Lisice

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 21:15 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток