Македонски | Shqip | English |
Денес 15:59 Автомобили , Скопjе , Арачиново

BMW 520 D

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 13:18 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Touran 2.0TDI 140ks

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 16:50 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Audi A4

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр 21:52 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Audi A3

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
09 апр 12:04 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Ssangyong REXTON

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр 23:51 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Rover 420

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
07 апр 17:28 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes Benz Avantgarde C 220

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
03 апр 17:13 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes E270 CDI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар 13:36 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 4 1.9

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар 18:17 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Opel Zafira 2.0 DTI 74kw 101ks

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
12 фев 05:53 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes 310

650 ЕУР

Година: 1989
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан 16:26 Автомобили , Скопjе , Арачиново

AUDI A6 S-line 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек 21:45 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 4 1.9 GTI-TDI so 2 Crveni 116 KS

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
14 дек 15:27 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 5

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт 12:03 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf 1

1 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
13 окт 10:35 Автомобили , Скопjе , Арачиново

AUDI a3 1.9 -01 TDI 131 ks

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 сеп 03:03 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Golf -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
22 авг 11:19 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Nissan Primera -04 Full oprema

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун 23:52 Автомобили , Скопjе , Арачиново

BMW 320 -99

2 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун 12:49 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes-Benz C 200 V Motor -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун 16:01 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Mercedes C 220 -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
23 мај 23:53 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Fiat FIORINO -00

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
11 мај 15:58 Мопеди (под 50cc) , Скопjе , Арачиново

Motor 125

1 600 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток