Македонски | Shqip | English |

Денес 15:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL CORSA 1.3CDTI

6 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Laguna 1.9 dci

2 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 525D M-Paket FULL -04

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A4 2.0TDI 143Ps TOP SOSTOJBA

12 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:40 Автомобили , Скопjе , Бутел

Peugeot 207 cc 1.6 HDI 110ks

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:34 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes E 220 CDI

7 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 10:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf VI 2.0tdi

10 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Astra 1.3cdti

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

RENAULT SCENIC 1.5DCI

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 320 Xdrive

11 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf VI

10 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:33
Линк
Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A6 20 tdi full oprema

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:21 Автомобили , Скопjе , Бутел

MERCEDES C220 cdi AVANGARD

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:17
Линк
Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 118d M-paket

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:03 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW PASSAT TDI 90KS KLIMA

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 18:15 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL ZAFIRA B 1.9 cdti PANORAMA MOZE ZAMENA

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:15 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Fiesta 1.6 cdti 70kw Registrirana

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:15 Автомобили , Скопjе , Бутел

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105KS SPORT EDITION FULL

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

FORD TRANSIT 2.4 TERMO KING PRV GAZDA

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 320

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:22 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Passat itno

2 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 16:38 Автомобили , Скопjе , Бутел

Land Range Rover Vogue

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

FORD C Max 1.6tdci

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes C 220 Avtomatik zamena

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:24 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 730 facelift

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:24 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A6 3.0 automatic quatro

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:36 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Sedici 1.9 JTD 120 ks 4x4 -06

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:06
Линк
Автомобили , Скопjе , Бутел

MERCEDES-BENZ E350 4 MATIC AVANGARDE

22 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Skoda Superb 1.4TSI

7 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Kangoo

4 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

SEAT ALTEA XL 1.6TDI

12 490 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa 1.2 5 vrati

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 09:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Passat 2.0TDI Karavan

11 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток