Македонски | Shqip | English |

15 фев 08:50 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 160
19 апр 20:51 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Butel 1

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 20:42 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
17 мај 00:58 Станови , Скопjе , Бутел

STAN VO SKOPJE SEVER EVTINO

Број на соби: 3
Површина: 60
14 јан 20:35 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka so garaza i podrum vo Butel

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
25 авг 15:43 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel

100 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 мај 09:05 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka 110m2 vo Butel 1

60 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 110
15 окт 17:47 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 5
26 фев 06:20 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 3
Површина: 70
17 апр 22:51 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel

Број на соби: 3
23 ное 21:01 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: 4
Кон почеток