Македонски | Shqip | English |

Денес 11:31 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo radisani na bel kamen vo Butel

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
Денес 10:30 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Skopje Sever

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 09:11
Link:
Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

Број на соби: 10
Површина: 200
Вчера 22:17 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Se izdava kuka vo Butel

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:04 Станови , Скопjе , Бутел

Dvosoben stan vo Skopje Sever

42 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:38 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka 90m2 vo Radisani prekrasna

84 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 09:33 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel

129 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
17 јан 16:13 Станови , Скопjе , Бутел

Extra cena stan vo Radisani ITNO

29 900 ЕУР

Број на соби: 3
16 јан 12:06 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Кuka vo Butel 1

129 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130
15 јан 14:46 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

INDIVIDUALNA KUKJA

Број на соби: 4
Површина: 130
15 јан 13:54 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Radisani

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
12 јан 18:11
Link:
Станови , Скопjе , Бутел

Se izdava dvosoben namesten stan vo Butel

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 јан 17:15 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 8
Површина: 200
08 јан 17:21 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo naselba so naj cist vozduh - Radisani

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
07 јан 23:43 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Baraka vo Butel 1

240 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 јан 21:25 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Shtepi ne lagjen Vizbeg

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
Кон почеток