Македонски | Shqip | English |

Денес 21:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault Grand Scenic 1.9 DCI

3 290 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

B 180 CDI

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:14 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan vo Skopje Cento

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI TEKNA 2.0

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes Benz GLK 220 CDI

17 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:11 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Денес 13:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MAZDA 3 LPG

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:59 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz 220

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 12:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault Megane Scenic 1.5dci

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 10:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

ALFA ROMEO 1.9 JTD AVTO MIRO

3 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra H 1.7cdti full oprema registrirana

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток