Македонски | Shqip | English |

31 јул 17:52 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan od 43m2 vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
31 мај 11:22 Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 78m2 vo Porta Kozle

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
04 сеп 12:03 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAR

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 фев 09:51 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Кuka vo Cair

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
05 окт 11:01 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

KUKA OD 170m2 VO VIZBEGOVO ITNO

Број на соби: 5
Површина: 170
03 апр 12:49 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan 50m2 vo Kapistec

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
26 мај 10:13 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

KUKA VO JAZBINA BUNARDZIK

Број на соби: 5
Површина: 100
20 апр 18:25 Станови , Скопjе , Карпош

Stan do City Mall Nikola Rusinski 29

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток