Македонски | Shqip | English |
Денес 15:41 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mitsubishi Pajero

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
17 сеп 08:20 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Peugeot 206 HDI

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
16 сеп 15:29 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Ford Focus 1.8 dizel

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 сеп 00:19 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Peugeot 407 2.2hdi 2007god.

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 сеп 21:39 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW Golf 3 gt tdi 110ks

2 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг 14:04 Автомобили , Скопjе , Зелениково

RENAULT MEGANE -03

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг 14:00 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW Golf 3 gt tdi 110ks

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул 14:14 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Alfa Romeo 156 1.9jtd 115ks

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул 17:40 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW Golf 2

Година: 1986
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун 22:22 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Audi A4

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
21 јун 20:30 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW GOLF 1 DIZEL ITNO POVOLNO

450 ЕУР Намалена цена

Година: 1986
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун 20:53 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW GOLF ITNO I POVOLNO

1 000 ЕУР

Година: 1986
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 17:19 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Yugo 55 vo odlicna sostojba

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
17 мај 23:52 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mercedes C 220 cdi Odlicen

4 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 18:02 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mercedes C250

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
02 апр 16:32 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW Golf 1 gti dizel 1.6

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
18 мар 20:48 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mercedes E 220

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар 19:02 Автомобили , Скопjе , Зелениково

MERCEDES E 270 CDI

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан 16:13 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE NEUVEZUVAN

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан 18:55 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW Passat 5 1.9tdi moze zamena

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 ное 21:38 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Nissan Terrano 2.7 disel -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт 11:49 Автомобили , Скопjе , Зелениково

BMW 525 tds moze i zamena -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 сеп 17:39 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mercedes C250 -94

2 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг 14:48 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Opel Vectra -96

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
25 јул 11:55 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Мercedes 190D -85

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1985
Километража: 250 000 - 299 999
24 јул 05:08 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mercedes C 220 CDI -00 143 ks Elegance

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун 19:04 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Ford Escort -93

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 60 000 - 64 999
03 јун 07:56 Автомобили , Скопjе , Зелениково

BMW 320d -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
29 мај 20:17 Автомобили , Скопjе , Зелениково

BMW 525 tds -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
20 апр 19:01 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW Passat tdi odlicen -98

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар 20:42 Автомобили , Скопjе , Зелениково

VW Golf 1.9tdi -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар 20:23 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Audi TT -98

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток