Македонски | Shqip | English |
18 окт 23:32 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
08 мај 23:36 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Kuka od 100m2 vo Zelenikovo

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
25 окт 18:06 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Kuka so plac s Oresani mesto Kladenec

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
02 сеп 20:34 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo Oresani

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
27 фев 12:20 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Kuka 400m2 Zelenikovo Pakosevo

65 000 ЕУР

Број на соби: 7
Кон почеток