Македонски | Shqip | English |

Денес 00:37 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

VW POLO 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 14:55 Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW 320 d

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 22:00 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra GTC OPC 1.7 CDTI Cosmo

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр 18:39 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Passat 2.0 tdi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 17:31 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Passat 2.0 tdi

7 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр 16:02 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Touran 1.9 TDI 6 Brzini

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр 20:09 Автомобили , Скопjе , Илинден

Peugeot Partner 1.9 dizel

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр 18:29
Линк
Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra 1.9cdti Swissimport

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
{{#each data}} {{/each}}
Кон почеток