Македонски | Shqip | English |
Денес 22:27
Link:
Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra J 1.4 EcoFlex EURO 5 87 000Km

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999

Денес 22:27
Link:
Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra J 1.4 EcoFlex EURO 5 87 000Km

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 20:01 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Berlingo 1.6Hdi Multispace -06 -Full Opre

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:12 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:48 Автомобили , Скопjе , Илинден

Volvo S60

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:08 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Polo Fox 1.2 Novo

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
20 апр. 23:29 Автомобили , Скопjе , Илинден

AUDI A6 2.5 TDI QUATTRO AUTOMATIC

1 977 ЕУР Price Reduced

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 20:58 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Passat 2.0 tdi 140Ks Full Oprema

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 18:40 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Polo FOX 1.2 -06 Full Oprema servisna

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 18:32 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Berlingo 1.6Hdi -06 Full Oprema

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 18:24 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Berlingo 1.6Hdi -09 Registrirano

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 12:18 Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW X1

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 11:49 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Golf 6 2.0 Tdi REGISTRIRAN SO SERVISNA KNISKA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 11:12 Автомобили , Скопjе , Илинден

AUDI A6 2.0 TDI 175 ks

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 04:25 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Golf 6 2.0 Tdi REGISTRIRAN SO SERVISNA KNISKA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 11:58 Автомобили , Скопjе , Илинден

Kia Picanto

3 050 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 00:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VOLVO V50 2.0 HDI -09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
16 апр. 00:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

MAZDA 3 1.6 HDI -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
16 апр. 00:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

AUDI A4 2.0 TDI DSG -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 00:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

HONDA CR-V -09 2.2 D

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 00:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

OPEL CORSA -10 1.2 i

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 00:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток