Македонски | Shqip | English |
20 јун 21:47
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 M 3.0 D M-Paket

22 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун 09:46
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

DACIA DUSTER NOVA 0KM MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA

12 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
16 јун 15:03
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda CR-V 2.0 i-VTEC Elegance Edition

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999

Денес 15:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Leon

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 14:11 Автомобили , Скопjе , Карпош

MITSHUBISHI COLT CZ3

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

AUDI A8 L TDI 4.2 quattro

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Astra

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:52 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Zafira

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS full oprema

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Bravo 1.9 multijet 120ks

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:05 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET UNIKAT

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT SEICENTO 1.1 BENZIN 54 KS REG 02 -18

1 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL TIGRA 1.4 BENZIN 90 KS KLIMA SERVO FULL

1 299 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

DAEWOO TICO

599 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS KLIMA KAKO NOVO FULL

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT LEON 1.4 BENZIN ATEST PLIN FULL

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda Civic 2.2cdti dizel 140ks 122000km sport

6 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 02:46 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro -mk tabli

7 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:55 Автомобили , Скопjе , Карпош

MERCEDES E 200 CDI BlueEFFICIENCY 2010

16 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 20:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz ML 320 v6 so plin full opr neuvezen

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD FOCUS 1.8 16V

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

Peugeot 308 1.6 HDI so celosna oprema

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:44 Авто плац Автомобили , Скопjе , Карпош

PEUGEOT 206 PLUS 1.4 benzin-plin

6 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 15:27 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes S 320 long

18 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Corolla 2.0 d4d Extra

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 7 2.0 TDI

17 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 13:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW POLO 1.2 benzin 40KW PERFEKTNA SOSTOJBA

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 13:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Clio ekstra

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes E 270

7 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Passat CC

26 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 D redizajn inter guma

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT DOBLO CARGO 1.3 MultiJet

5 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Passat 2.0 177ks

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток