Македонски | Shqip | English |

Денес 13:16
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Nova kompletno manestena kuka

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 13:07 Станови , Скопjе , Карпош

KOZLE SALON 29 UL BRADFORSKA 76m2

999 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:01 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Kozle

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:54
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Stanovi vo gradba vo Karpos 4

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:37 Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 60m3 vo Karpos

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 11:18 Станови , Скопjе , Карпош

Trosoben stan vo Karpos

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:17 Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzno namesten stan vo Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:01 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava prazen stan vo Karpos

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:01 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 60m2 vo Karpos

13 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:01 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava ubavo namesten stan 70m2 blizu Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:12 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Skopje Karpos

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:52 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan novogradba namesten

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:18 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 50m2 vo Kozle

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:13 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Kompleks SV Jovan Zlokukjani

490 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 19:49 Станови , Скопjе , Карпош

STAN VO KARPOS 3

Број на соби: 3
Вчера 18:52 Соби , Скопjе , Карпош

Namestena soba vo Karpos

4 000 МКД / месечно

Вчера 17:39 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava dvosoben prazen stan od 60m2 kaj Mlecen

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Кон почеток