Македонски | Shqip | English |

Денес 01:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

AUDI A8 3.0 TDI S-LINE QUATTRO GLANC

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:44 Станови , Скопjе , Карпош

Golem semeen stan od 126 m2vo Kozle

129 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 23:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 23:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

AUDI A8 Long 4.2 TDI Quattro

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:50 Станови , Скопjе , Карпош

STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A1 Sportback 1.2 TFSI

10 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 22:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda CX-7 prv gazda kupena vo Makedonija

13 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 22:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz Viano 3.0 cdi

35 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:01 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 330d COUPE 245ks KAKO NOVO UNIKAT

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:38 Станови , Скопjе , Карпош

Apartment for rent

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:26 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Iznajmuvam namestena kuka na prizemje

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 21:09 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 60m2 vo Karposh

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:03 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 20:59 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos 2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 20:54 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo porta Kozle ziping

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:49
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka od 100m2 vo Vlae

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 19:44 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan Taftalidze City Mall

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 19:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 324

1 200 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:14 Станови , Скопjе , Карпош

STAN VO KARPOSH 4

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 18:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

NISSAN X-TRAIL 4x4

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 18:04 Автомобили , Скопjе , Карпош

MERCEDES E220 CDI 170ks EVO KAKO NOV

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Corolla 1.4 d4d oprema Luna

12 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 17:26 Станови , Скопjе , Карпош

Novi stanovi vo Taftalidze,40,52 I 57m2

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток