Македонски | Shqip | English |
Вчера 11:12
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Espace 2.2 DCI Autom Panorama

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар 13:44
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Mondeo Mk 3 TDCI

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 18:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AGILA 1.2 B KLIMA AUTO FASHION GROUP

1 899 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo 1.2

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Smart ForTwo 700cc

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 2.0 TDI

13 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:29 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROËN C1 1.4 HDI KLIMA FULL

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

LAND ROVER FREELANDER 2.0 TD KLIMA FULL

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:22 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C1 1.4HDI PERFEKTNA-06

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 13:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM PERFEKT

5 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 PERFEKTNA

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:23 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCI 06 GOD PERFEKTEN

3 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 B8

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3 CDTI Servisna kniska UNIKAT

3 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 12:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa D limited edition + 17 bandazi

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 120d Navi Xenon 6 brzini

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Outlander

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.4 TDCI SERVISNA KNISKA UNIKAT

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Doblo 1.3

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 2.0 tdi

11 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mini Cooper ONE

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 2008 ITNO

15 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 20:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Touareg

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:51 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI SERVISNA KNISKA

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2B KLIMA AUTO FASHION GROUP

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 18:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW TOURAN 2.0 TDI 140KS HIGHLINE -07 7 S

7 190 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 2.0 TDI Pro Line

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:45 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.4 TDCI BEZPREKORNA

3 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Puma Itno brzo evtino

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus 1.8 TDCI 85kw 115ks

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT COUPE 2.0 TURBO 20V 220KS 6 BRZINI LIMITED

2 699 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:03
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Astra H 1.7cdti 2006

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A6 S line 3.0 KVATRO ODLICNO

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток