Македонски | Shqip | English |

Денес 17:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 120ks SERVISNA KNISKA

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Puma Itno brzo evtino

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI SPORT UNIKAT

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA GTC 1.9 CDTI 120KS SPORT EKSTRA

4 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT CLIO 1.5 DCI 03 AUTO FASHION GROUP

1 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 16:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL AGILA 1.2-16V -07 EVTINO

1 940 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 16:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT CLIO 1.5 DCI 50KW -05 EKSTRA

3 299 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 16:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C4 1.6HDI-90KS 05GOD EKSTRA

3 299 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 307 1.6 HDI 90 KS EKSTRA

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101KS EKSTRA

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PORSCHE CAYENNE S 4.5 SO PLIN

11 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES ML 320CDI perfekten

13 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD C-MAX 1.6 TDCI 90KS SERVISNA KNISKA NOVA-07

4 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES E 220 CDI REDIZAJN 6 BRZINI FULL

3 599 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES C220 6 BRZINI REGCEL

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:44 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI NOVA SERVISNA KNISKA

3 049 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C4 1.4 FUL OPREMA ATEST PLIN

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 09:34
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4i Titanium

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 20:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 120 KS 6 BRZINI

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COSMO OPREMA

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Daewoo Matiz

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 18:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT BRAVO 1.6 M-JET 120KS -08 AUTO KODEKS

4 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL AGILA 1.0i 44KW -04 UNIKAT AUTO KODEKS

2 390 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW -08 NOVA AUTO KODEKS

3 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ALFA 147 1.6 B -07 AUTO FASHION GROUP PRODADENA

2 699 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 18:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MITSUBISHI LANCER

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 15:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 320 dizel

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES-BENZ S 500 blindiran

20 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 15:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PONTIAC Trans Am

4 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 14:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 1.6 16v

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES E 270 CDI W211

5 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 120 DIZEL 163 KS 6 BRZINI

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta -07 1.25 full oprema

3 249 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток