Македонски | Shqip | English |

02 окт 21:22 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava nov prazen trosoben stan vo Kisela Voda

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
11 мар 08:49 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 80m2 vo Przino

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
11 мај 18:59 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Del od kukja vo Kisela Voda

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
03 јул 19:49 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan od 38m2 vo Kisela Voda

42 500 ЕУР

Број на соби: 2
01 окт 21:34 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Izdavam stan blizu Centar

Број на соби: 2
Површина: 40
24 окт 11:47 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan vo Crnice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 јун 12:21 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan od 58m2 vo Dracevo

46 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
01 фев 00:33 Станови , Скопjе , Кисела Вода

NOV NAMESTEN STAN OD 50M2 VO SKOPJE

50 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
29 дек 18:46 Станови , Скопjе , Кисела Вода

URBAN LIVING IZDAVA UBAV STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Кон почеток