Македонски | Shqip | English |

Денес 16:28 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Денес 13:45 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan od 29m2 vo Rasadnik

27 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 12:53 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:45 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava renoviran stan vo Kisela Voda

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:36 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava nov stan 41 m2 vo Crnice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:29 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo Crnice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 00:02 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Izdavam dvosoben stan vo K. voda (Shampionce)

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:54 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:46 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava 38m2 stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 20:40 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 20:06 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Namesten stan vo Kisela Voda

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 16:23 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava dvosoben namesten stan na odlicna lokaci

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток