Македонски | Shqip | English |
20 апр. 04:23
Link:
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 20:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat leon 1.9 tdi

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 20:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fokus -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:52 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 20:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 20:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT PUNTO 1.3 JTD PERFEKTNA

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:55 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 200m2 vo nas Dracevo

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 19:48 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava namesten stan Kisela Voda 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 19:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 2.0 TDI Pro Line

9 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:25 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Денес 19:18 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 6
Површина: 140
Денес 19:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW X6 M 3.5 xdrive Neuvezuvano

26 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток