Македонски | Shqip | English |

Денес 01:22 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Plac i Kukja vo s Orman-Skopje

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:36 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 21:03 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 21:01 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 19:53 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 19:42 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 18:40 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka za iznajmuvanje vo Butel

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:25 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava kuka vo Kozle

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 15:50 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 110m2 vo Dracevo

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 15:28 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 14:54 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

KUKA VO TRNODOL

Број на соби: 4
Вчера 14:51 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 14:45 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 14:28 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
Вчера 13:37 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 6
Површина: 100
Вчера 13:21 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Kuka vo Gazi Baba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
Кон почеток