Македонски | Shqip | English |
Вчера 17:52 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka vo Petrovec blizu do Skoloto

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 12:13 Автомобили , Скопjе , Петровец

Ford EcoSport 1.6

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
17 мар. 14:11 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka od 100m2 so dvor 3300m2 vo Rzanicino

Број на соби: 5
Површина: 100
16 мар. 23:27 Автомобили , Скопjе , Петровец

BMW 520D F11 -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 17:34 Автомобили , Скопjе , Петровец

VW Golf 5 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 17:21 Автомобили , Скопjе , Петровец

Ford Fiesta

2 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 11:39 Автомобили , Скопjе , Петровец

Chevrolet Matiz -04 odlicen

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
10 мар. 16:08 Автомобили , Скопjе , Петровец

Mercedes-Benz C 220 cdi

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 21:07 Автомобили , Скопjе , Петровец

Mini Cooper One

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 20:47 Автомобили , Скопjе , Петровец

VW Crafter

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 16:43 Автомобили , Скопjе , Петровец

Mercedes Benz C200 cdi AVANTGARDE

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
06 мар. 12:49 Автомобили , Скопjе , Петровец

Skoda SuperB

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 12:11 Автомобили , Скопjе , Петровец

VW GOLF 6 2.0 TDI 2010 HIGHLINE

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 12:51 Автомобили , Скопjе , Петровец

Mercedes-Benz C 220

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток