Македонски | Shqip | English |
Денес 16:43 Автомобили , Скопjе , Сарај

Audi A6 3.0 quattro Moze zamena

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:29 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Lupo 1.4 benzin moze i zamena

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:23 Автомобили , Скопjе , Сарај

Toyota Avensis CH

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун 21:59 Автомобили , Скопjе , Сарај

AUDI A4

2 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун 21:27 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes C 200 cdi

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
22 јун 08:14 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Crafter Kombi

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун 08:14 Автомобили , Скопjе , Сарај

Peugeot 206 cc

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун 18:41 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Passat

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун 15:37 Автомобили , Скопjе , Сарај

Chevrolet Aveo 1.2 80ks reg plin atest

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
19 јун 18:18 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes E 220

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун 16:25
Линк
Автомобили , Скопjе , Сарај

MERCEDES A 170 CDI FULL OPREMA

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун 21:10 Автомобили , Скопjе , Сарај

SEAT ALTEA 1.9 TDI-105KS REG+ZELEN.KARTON

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун 17:44 Автомобили , Скопjе , Сарај

Range Rover Sport 3.6

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун 16:26 Автомобили , Скопjе , Сарај

BMW 525 d

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун 15:48 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes-Benz C 200 Avangare Zamena

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун 22:22 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Polo 1.4 TDI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун 16:53 Автомобили , Скопjе , Сарај

MERCEDES C 200 CDI

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун 16:25 Автомобили , Скопjе , Сарај

Hyundai Accent reg cela god plin ben itno

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
12 јун 19:36 Автомобили , Скопjе , Сарај

Audi A4

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун 18:51 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Golf 5 1.9 dizel

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун 18:14 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes C 220

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун 08:08 Автомобили , Скопjе , Сарај

Alfa Romeo 156 2.0 benzin 16v sport full oprema

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
08 јун 08:41 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Golf 3 81w

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун 23:22 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ford Mondeo Ghia

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун 14:58 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Meriva Metan

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун 11:31 Автомобили , Скопjе , Сарај

Renault Megane 1.9 dizel itno

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун 17:32 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes E klasa 300 turbo

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун 07:59 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток