Македонски | Shqip | English |
10 дек 22:23 Автомобили , Скопjе , Сарај

Seat Toledo

1 550 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 25 000 - 29 999
10 дек 19:09 Автомобили , Скопjе , Сарај

Chevrolet Aveo 1.2 plin reg

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
08 дек 20:12 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек 14:55 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Zafira

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек 11:57 Автомобили , Скопjе , Сарај

Audi A3 S-line

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек 15:41 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ford Escord dizel 1.8

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек 20:06
Линк
Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Astra

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек 19:54 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Meriva

3 500 МКД

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек 01:32 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Golf 3 tdi

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
28 ное 10:54 Автомобили , Скопjе , Сарај

Mercedes C 220 cdi

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 ное 18:09 Автомобили , Скопjе , Сарај

Peugeot 306

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
17 ное 20:18 Автомобили , Скопjе , Сарај

Peugeot 307 hdi 66kw

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
13 ное 19:48 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ford Mondeo Titanium X 2.2 tdci

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 ное 19:40 Автомобили , Скопjе , Сарај

CITROEN BERLINGO 1.6 hdi 110ks

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток