Македонски | Shqip | English |
Вчера 19:36 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Kuka vo Sisevo

Број на соби: 5
Вчера 11:37 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtëpi pushimi Vikend kuka so dvor

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
18 окт 23:23 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtepi ne fshatin Gllumove

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 авг 10:27 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Kuka vo Saraj

Број на соби: 5
Површина: 160
12 авг 15:41 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtepi

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 авг 13:59 Станови , Скопjе , Сарај

DELOVEN PROSTOR VO SARAJ

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 јул 21:03 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

KUKA VO SELO SISEVO

Број на соби: 6
Површина: 200
10 јул 19:34 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Vila vo Gorna Matka

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
03 јун 12:59 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Vikendica/vikend kuka vo Saraj

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
28 мај 15:30 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

KUKA VO S SISEVO

Број на соби: 5
27 фев 13:22 Станови , Скопjе , Сарај

Stanovi vo Saraj

Број на соби: 3
Површина: 100
17 фев 15:57 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Kuka od 50m2 vo Saraj

Број на соби: 3
Површина: 50
06 фев 23:03 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtepi ne Saraj

Број на соби: 5
Површина: 200
Кон почеток