Македонски | Shqip | English |

Денес 18:51 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan kaj megugradska avtobuska Vero

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:40
Link:
Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka od 100m2 vo Ljubanci

18 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 17:36 Станови , Скопjе , Скопје

STAN OD 34m2 NA VODNO

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 17:36 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

KUKA PLAC 200m2 NA BiT PAZAR 26ti JULi

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток