Македонски | Shqip | English |
20 авг 22:48 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Suzuki Alto -03

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
18 авг 18:50 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг 17:14 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Tovarno kombe

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
06 авг 16:29 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Citroen C3 1.4hdi

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг 13:46 Автомобили , Скопjе , Сопиште

BMW 320

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул 21:09 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул 18:13 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Fiat Punto 1,6 90hp registrirano moze i zamena

800 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул 13:23 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mazda 323f

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул 23:35 Автомобили , Скопjе , Сопиште

BMW 320

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 јул 08:42 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Renault Clio 1.2 -10 plin neuvezuva

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
05 јул 09:47 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Renault Clio 1.2 -10 plin neuvezuva

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
23 јун 11:48 Автомобили , Скопjе , Сопиште

SKODA FABIA 1.4 PLIN

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун 11:44 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Audi A6 2.0tdi

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 18:21 Автомобили , Скопjе , Сопиште

VW Passat

Година: 1991
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 14:49 Автомобили , Скопjе , Сопиште

BMW 320

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 19:58 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Opel Astra 1.7 -08

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 22:48 Автомобили , Скопjе , Сопиште

BMW X5 3.0 XDRVE

22 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
12 мај 22:13 Автомобили , Скопjе , Сопиште

AUDI A3

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр 23:27 Автомобили , Скопjе , Сопиште

VW Passat B5

4 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр 10:18 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Renault Clio 1.2 plin neuvezuvan

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
05 апр 18:51 Автомобили , Скопjе , Сопиште

BMW 320

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр 18:02 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Lada 110 vo odlicna sostojba

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
27 мар 12:41 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Lada 110

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
26 мар 19:33 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Yugo Tempo 1.1

450 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
20 мар 16:00 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Citroen C4 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар 18:35 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Lada 110

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
06 мар 21:09 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mercedes C 220

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар 13:18 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mercedes C 220

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар 18:19 Автомобили , Скопjе , Сопиште

VW TOURAN VO SUPER SOSTOJBA NEMA MANA

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев 12:23 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Ford Escort 1.8 d

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
19 фев 12:19 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Ford Escort

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев 09:52 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Ford Escort 1.8

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток