Македонски | Shqip | English |
Вчера 15:42 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Vila vo G Sonje

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
14 јун. 09:46 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka za rabotnici Sopiste

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
13 јун. 18:40 Автомобили , Скопjе , Сопиште

PEUGEOT 307 CC KABRIOLET -03 ODLICNO

2 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
13 јун. 15:37 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Se iznajmuva kuka vo Sopiste

Број на соби: 3
Површина: 90
12 јун. 13:52 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Renaut megane

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток