Македонски | Shqip | English |

Вчера 19:43 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

SE IZDAVA KUKA VO DOBRI DOL

Број на соби: 5
Површина: 170
Вчера 12:38 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 мар. 17:40 Автомобили , Скопjе , Сопиште

BMW 320

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 14:43 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 14:01 Автомобили , Скопjе , Сопиште

PEUGEOT 307 CC KABRIOLET -03 ODLICNO

3 199 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 08:42 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Luksuzna kuka vo Sopiste

450 000 ЕУР

Број на соби: 10
13 мар. 16:43 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Vila vo G Sonje

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
08 мар. 09:45 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka vo Gorno Sonje

300 000 ЕУР

Број на соби: 10
06 мар. 14:50 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka karabina vo Gorno Sonje

Број на соби: 2
Површина: 150
05 мар. 16:43 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Ford Fusion 1.4 tdci 75ks -07

3 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 мар. 20:16 Автомобили , Скопjе , Сопиште

CITROEN X-TR 1.4 БЕНЗИН 90КС

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток