Македонски | Shqip | English |
16 дек. 10:04 Автомобили , Скопjе , Студеничани

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 18:58 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Passat 4x4 hajlajn full oprema

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 22:55 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Ford Galaxy 2.0TDCI

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 17:46 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Touran 1.9

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:56 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Golf 3 karavan

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 14:09 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Golf reg cela godina

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
25 окт. 19:57 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Jeta

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1987
Километража: 20 000 - 24 999
18 окт. 08:12 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Opel Astra

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
16 окт. 09:32 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW PASSAT 2.0TDI 140KS ITNO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 10:15 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Opel Corsa 1.4

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
13 окт. 09:19 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Skoda Favorit

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
14 септ. 01:12 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Sharan

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
02 септ. 16:19 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Polo 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 15:11 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Peugeot 307 karavan 1.6 hdi

3 270 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
02 авг. 14:47 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Golf 3

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 22:41 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Fiat Punto -03 1.2 So Plin

1 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
09 јул. 09:12 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Golf 5

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 21:43 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Golf 2 1.6 benzin/plin

1 100 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 21:19 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Opel Vectra

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 16:52 Автомобили , Скопjе , Студеничани

OPEL KADETT 2.0 16V

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 20:42 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Fiat Punto 1.9 dizel

1 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 04:27 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Mercedes-Benz E class avangarde

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
22 мај 14:59 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Mercedes C 220

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 17:40 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Jaguar S-Type

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 13:35 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Crafter Patar

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 21:04 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW GOLF 5 2,0TDI 140HP

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток