Македонски | Shqip | English |

15 мар. 12:56 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Fiat Brava 1.4 A-test plin

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
07 мар. 23:22 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Citroen Berlingo Tovarno

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 08:55 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Passat -99

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
15 фев. 08:50 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Passat

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
10 фев. 21:08 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Ford Mondeo 1.8 -02

1 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
07 фев. 00:19 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Passat

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 22:20 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Nissan terano

3 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
02 фев. 22:00 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW GOLF5 2.0 TDI 140 PS

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 17:20 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Golf 5

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 00:57 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Peugeot 306 hdi! Vtor gazda

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 23:27 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Mini Cooper 1.6i

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 18:34 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Peugeot 308 Swit

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
20 јан. 21:08 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Jeta

700 ЕУР Price Reduced

Година: 1987
Километража: 20 000 - 24 999
10 јан. 17:43 Автомобили , Скопjе , Студеничани

MERCEDES CLS 320 CDI

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 13:56 Куќи/Вили , Скопjе , Студеничани

Batincë

145 000 ЕУР

Број на соби: 7
28 дек. 21:25 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Hyundai Accent

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток