Македонски | Shqip | English |

Денес 03:24 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan pozadi Univerzalna

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:30 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:20 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 21:16 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava luksuzno namesten 3-soben stan vo Centar

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 19:42 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 18:33 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 16:40 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava trosoben stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:32 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA EKSKLUZIVNO NAMESTEN STAN NA VODNO

790 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:25 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar 90m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Вчера 15:18 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava 3-soben stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 15:13 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 78m2 vo Centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:58 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar Maalo na odlicna lokacija

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 14:54 Станови , Скопjе , Центар

Stan Centar Sv K Ohridski Matica Turkish Airl Ikat

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 14:48 Станови , Скопjе , Центар

KOMPLETNO OPREMEN STAN ZA IZDAVANJE VO KAPISTEC

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 14:42 Станови , Скопjе , Центар

Stan 42m2 vo Centar sproti Nastel

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:30 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo centar, blisku do gradskiot park

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 14:28 Станови , Скопjе , Центар

Prazen stan na ekstra lokacija

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:02 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA 5 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 13:49 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN DO UNIVERZITET KiM

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 13:39 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar maalo so dvor i parking

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
Вчера 12:53 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 40m2 vo ADORA FLATIRON

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток