Македонски | Shqip | English |

Денес 00:26 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz ML 350 4Matic

15 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:47 Автомобили , Скопjе , Центар

Audi Q7 S-Line

19 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:09 Станови , Скопjе , Центар

Stanovi od 70m2 do 90m2

Број на соби: 4
Површина: 60
Вчера 21:56 Станови , Скопjе , Центар

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:40 Автомобили , Скопjе , Центар

VW SCIROCCO 1.4 TSI 122hp Sport 18 Zoll

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 20:50 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:46 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 82m2 vo Centar na plostad

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 20:12 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava nov stan 54 m2 vo Centar

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:36 Автомобили , Скопjе , Центар

VW T5 Caravelle 2.5 tdi 174 ps

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:35
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A6 S-line 3.0 TDI Quattro 233PS

8 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:26 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Passat

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:03 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:56 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Kapistec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 17:54 Станови , Скопjе , Центар

Izdavam stan vo Centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Кон почеток