Македонски | Shqip | English |

Денес 06:33 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Astra 1.7CDTI 101Ks Cosmo

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 00:56 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A3 TDI 2.0 16V

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:27 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 730 d moze zamena

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:08 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 330 d full pack extra

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:59 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW GOLF 4 1.9TDI 131 KS 6 BRZINI

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:55 Автомобили , Скопjе , Чаир

FIAT TIPO

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 11:48 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat 1.9 Ti 131Ps 6 Brzini

4 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:02 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A6 -04

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 04:18 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Golf

1 500 ЕУР

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 04:18 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Golf 4 tdi 110 ps

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
22 сеп 23:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Astra 1.3

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 сеп 22:07 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Touran 1.9 DSG

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 сеп 21:20 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A4 TDI 2.0

13 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 сеп 17:59 Автомобили , Скопjе , Чаир

Chervolet Spark

2 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
22 сеп 16:46 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mazda 6 1.8 benzin

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 сеп 16:12
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 118D

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 сеп 23:50 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes A 170 CDI -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 сеп 20:17 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
21 сеп 18:27 Автомобили , Скопjе , Чаир

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 88KW EVTINO ITNO

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
21 сеп 17:39 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat HigHline 1.9Tdi 131Ps 6 Brzini

4 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
21 сеп 17:30 Автомобили , Скопjе , Чаир

LAND RANGE ROVER TDV8 3.6

20 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 сеп 09:55 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 320d 150hp

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
18 сеп 21:07 Автомобили , Скопjе , Чаир

OPEL CORSA 1.2 76,000km prv gazda

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
18 сеп 17:36 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 318 IS

3 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
17 сеп 10:02 Автомобили , Скопjе , Чаир

Hyundai Santa Fe

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
16 сеп 21:27 Автомобили , Скопjе , Чаир

Peugeot 306

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
16 сеп 21:11 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A3

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 сеп 14:24 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A4 Ekstra Full Oprema Mozna Zamena

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
16 сеп 14:20 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW TOURAN 2.0 HIGHTLINE TDI AUTOMATIC

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 сеп 13:19 Автомобили , Скопjе , Чаир

Fiat Punto moze i zamena

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
15 сеп 17:40 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat 1.9 tdi 110 ks

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 сеп 02:47 Автомобили , Скопjе , Чаир

Renault Megan ekstra vozilo

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 сеп 21:18 Автомобили , Скопjе , Чаир

Lancia Ypsilon

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 сеп 17:17 Автомобили , Скопjе , Чаир

Range Rover Sport 2.7 HSE

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 сеп 21:32 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW TOURAN 1.9 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 сеп 21:20 Автомобили , Скопjе , Чаир

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 сеп 20:51 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Polo 1.2

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
12 сеп 20:23 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes B 180 cdi 08

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 сеп 10:26 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes Benz B class 180 cdi

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 сеп 17:26 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes C 220 Classic redizajn

6 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток