Македонски | Shqip | English |
Денес 01:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:09 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:25 Автомобили , Скопjе , Чаир

Jeep Grand Cherokee limited -06

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:11 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 525 registracija do 6 tiot mesec

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 17:03 Автомобили , Скопjе , Чаир

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 320 E90

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:30 Автомобили , Скопjе , Чаир

Seat Altea 2.0

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:25 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

11 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Astra

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:14 Автомобили , Скопjе , Чаир

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 1.3 GLS 50KW

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 02:07 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW X5

21 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг 20:17 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
20 авг 18:11 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Golf 4 1.9 tdi 74 kw 101 ks euro 4

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг 13:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW

34 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
20 авг 01:28 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 118D 2007 Navi

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг 20:56 Автомобили , Скопjе , Чаир

Seat Ibiza

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг 20:46 Автомобили , Скопjе , Чаир

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг 16:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Seat Altea 2.0

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг 15:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Toyota Yaris

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
19 авг 00:35 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Corsa C 1.0 benzin

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
18 авг 21:12 Автомобили , Скопjе , Чаир

Golf 5 2.0 140ks

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг 17:09 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen C4 1.6 HDI Automatic

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг 15:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

Peugeot 206 1.4 Benzin/Plin

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
18 авг 08:51
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Чаир

MERCEDES-BENZ C-CLASS 240

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
18 авг 08:51
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Чаир

VW PASSAT 1.9 TDI

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 17:20 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 118d

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 авг 21:35 Автомобили , Скопjе , Чаир

ALFA ROMEO 147 JTD itno

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 авг 17:55 Автомобили , Скопjе , Чаир

Peugeot 307

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 авг 21:30 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW POLO 1.4TDI -01

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг 15:33 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Golf 5 -05

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг 13:43 Автомобили , Скопjе , Чаир

Skoda Fabia 1.4 tdi

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
14 авг 11:29 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes-Benz ML 320 CDI 4 MATIC

15 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг 02:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Fiat Stilo 1.9 multijet -08 Uvezena

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
12 авг 15:53 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes-Benz 220

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг 20:49 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A4

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг 14:49
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW X5 3.0

49 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
10 авг 20:35
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat 1.9 TDI -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг 17:13 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Corsa 1.0 benzin

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг 16:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes C200 compresor

8 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток