Македонски | Shqip | English |

Денес 09:41 Станови , Скопjе , Чаир

Trosoben stan najevtin ITNO

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 09:41 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Kuka vo Gazi Baba

22 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 18:31 Станови , Скопjе , Чаир

Stan 68m2 vo Cair

46 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:38 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Skopje Sever

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев 23:30 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

37 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 фев 18:53 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

SHTEPI E RE 2 KATSHE NE LAGJEN DIZHONSKA

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 фев 13:21 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Kuka vo Gazi Baba so dukan

Број на соби: 6
Површина: 130
22 фев 11:35 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

Број на соби: 2,5
Површина: 80
21 фев 20:08 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava stan za seriozni luge

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
21 фев 20:04 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

600 ЕУР

Број на соби: 4
21 фев 10:31 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava stan vo Cair

175 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 фев 18:42 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Kuka top lokacija Serava

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
20 фев 18:30 Станови , Скопjе , Чаир

Stan renoviran na odlicna lokacija

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
20 фев 18:22 Станови , Скопjе , Чаир

Stan renoviran komplet so moznost za dogradba

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
19 фев 17:56 Станови , Скопjе , Чаир

DUPLEKS STAN VO TOPANSKO POLE KAJ RAMSTORE

67 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
18 фев 18:26
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtëpi ne lagjen Dizhon

Број на соби: 2,5
Површина: 70
17 фев 15:49 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava trosoben stan vo Cair

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 фев 11:48 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

Број на соби: 2
Површина: 60
15 фев 23:00 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

KUKA SO DVOR VO CAIR

68 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
15 фев 22:44 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Kuka od 80m2 vo Cair

Број на соби: 3
Површина: 80
Кон почеток