Македонски | Shqip | English |

Денес 21:03 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 21:00
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Stanot se izdava vo Cair

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:54 Станови , Скопjе , Чаир

Stanovi vo Cair

39 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:56 Автомобили , Скопjе , Чаир

Seat Ibiza

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:52 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 19:46 Автомобили , Скопjе , Чаир

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:58 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepija ne dizhans Cair

21 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 14:30
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

Mazda 6 benzin neuvezena

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Toyota Yaris

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:08 Станови , Скопjе , Чаир

STAN OD 87M2 VO CAIR

43 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 12:35 Автомобили , Скопjе , Чаир

HYUNDAI SANTA FE

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:04 Станови , Скопjе , Чаир

Banesë në Çair

47 900 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 09:38 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Skopje Sever

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 01:11 Станови , Скопjе , Чаир

Banesë moderne 96m2 ne Cair

Број на соби: 3,5
Денес 00:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:09 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:25 Автомобили , Скопjе , Чаир

Jeep Grand Cherokee limited -06

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:25 Автомобили , Скопjе , Чаир

MERCEDES-BENZ C 220CDI CHF

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 16:03 Автомобили , Скопjе , Чаир

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 320 E90

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток